Mania anime-urilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Manga Naruto
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:09 am Scris de Sakura_pink angel

» Manga Bleach
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 7:46 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Papa to kiss in the dark ( ptkitd )
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:14 am Scris de .bloodberry

» Come from Mars~O.o uuu
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:11 am Scris de .bloodberry

» Blestemul sangelui
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:09 pm Scris de calandrinon

» Hello!! here i'm !
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:27 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Jionjou Romantica
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:53 pm Scris de sweet_zoey

» Pe urmele dragostei
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:37 am Scris de sweet_zoey

» Sugestii pt forum
Personajul preferat din Bleach Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:09 am Scris de Ichigo Kurosaki

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Personajul preferat din Bleach

5 participanți

In jos

Personajul preferat din Bleach Empty Personajul preferat din Bleach

Mesaj Scris de Ichigo Kurosaki Lun Dec 29, 2008 6:41 pm

In acest topic voi veti trebui sa spuneti care este personajul vostru preferat , dar sa ziceti si motivul pentru care preferati acel personaj.
Incep eu
Personajul meu preferat din Bleach este Ichigo
Motivul pentru care prefer acest personaj:Este foarte puternic chiar daca uneori este cam prostut:))Smile) mie nu imi pasa.
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 77
Varsta : 29
Anime preferat : Bleach Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Personajul preferat din Bleach Left_bar_bleue0/0Personajul preferat din Bleach Empty_bar_bleue  (0/0)

https://anime-mania.all-up.com

Sus In jos

Personajul preferat din Bleach Empty Re: Personajul preferat din Bleach

Mesaj Scris de Vizitato Mier Dec 31, 2008 12:07 pm

Personajul meu preferat nu prea apare in anime, dar asta nu este nimic ... el este Shiba Kaien I love you . De ce imi place de el?
Pentru ca: - este hot and sweet
- lupta bine
- se intelegea foarte bine cu Ukitake

Cam atata ... See ya
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Personajul preferat din Bleach Empty Re: Personajul preferat din Bleach

Mesaj Scris de Hitsu Mier Dec 31, 2008 8:42 pm

I like Hitsu ... Hitsu Rocks pirat imi place ca are ochii verzi(desi mie imi plac ochii albastrii:P) si imi place ca are paru' alb(nu-mi plac mosii,dar in anime,orice e posibil) si imi place atitudinea lui ...don't ask why,i don't know too lol!)
Anyway, i'm "Hitsu Addicted!" pirat
Hitsu
Hitsu
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 27
Stare de spirit : Drunk!
Anime preferat : YuYu Hakusho Data de inscriere : 29/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Personajul preferat din Bleach Left_bar_bleue0/0Personajul preferat din Bleach Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Personajul preferat din Bleach Empty Re: Personajul preferat din Bleach

Mesaj Scris de Denny Mier Dec 31, 2008 9:38 pm

Well ... personajul meu preferat este Kuchiki Byakuya. De ce? Este un capitan foarte bun si o persona la fel. Este unul dintre cei mai puternici din Soul Society, imi place la el atitudinea distanta, cred ca asta o face ca sa-i protejeze pe cei la care tine. In plus e foarte kawaii, mai ales cu esarfa lui.

Nu este singrul personaj care imi place, dar el a castigat, si Grimmjaw incepe sa ii ia locul
Denny
Denny
Nou venit
Nou venit

feminin Numarul mesajelor : 4
Varsta : 28
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 31/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Personajul preferat din Bleach Left_bar_bleue0/0Personajul preferat din Bleach Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Personajul preferat din Bleach Empty Re: Personajul preferat din Bleach

Mesaj Scris de Just a kid Vin Feb 06, 2009 10:58 am

Personaj preferat: Orihime.
De ce?
Simplu.
Feminina, sensibila, frumoasa si atragatoare, este dezvoltata fizic, scotand in evidenta faptul ca este o fata invidiata de multi.
Imi place firea sa mai timida si ganditoare uneori.

Imi mai place si Rukia...
Ma rog.
Pentru o fata, trebuie sa ai curaj sa te implici intr-o lupta si toate alea Smile)

Dar, ramane Orihime ^^

Just a kid
Nou venit
Nou venit

feminin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 31
Localizare : La un pas de fericire.
Joburi/Distractii : Sa ma uit la anime-uri :))
Stare de spirit : Sociabila in functie de cum sunt tratata. Perfecta pentru dusmani si imperfecta pentru prieteni.
Anime preferat : Trigun Data de inscriere : 05/02/2009

Foaie de personaj
Warn:
Personajul preferat din Bleach Left_bar_bleue0/0Personajul preferat din Bleach Empty_bar_bleue  (0/0)

http://S-a-P.blogspot.com

Sus In jos

Personajul preferat din Bleach Empty Re: Personajul preferat din Bleach

Mesaj Scris de Kido Sam Feb 07, 2009 12:55 am

;Wink Eu am mai multe personaje preferate ^^"

Hitsugaya - el a fost, este si va fi mereu pe primul loc la mine ^^ este cel mai tanar capitan ^^... cred ca s`a maturizat cam repede ^^, dar tot il iubesc :X... ban-kai-ul sau este nemaipomenit O_O'... ador felul in care se uita la cineva emotie puternica pentru un copil lupta mult prea bine ^^ ce sa o mai lungim atat... este cel mai bun din Bleach si punct ...

Grimmjow - O_O ce bine poate arata tipul asta =P~ este mult prea bun pentru Espada si pentru tradatorul de Aizen >_<... culoarea ochilor si parului, pur si simplu ma innebuneste ^^ :X

Gin - prima oara cand l`am vazut am zis ceva de genul " Wtf >_< tipul are o gura mai mare ca a mea O_O' "... momentul in care deschide ochii e de nepretuit emotie puternica este asa de bun ^^ :X... si imi place ca el zambeste mereu, in orice situatie ^^
Kido
Kido
Administrator
Administrator

feminin Numarul mesajelor : 16
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : :)) Buna dar pe parcurs nu am idee :))
Data de inscriere : 02/01/2009

Foaie de personaj
Warn:
Personajul preferat din Bleach Left_bar_bleue0/0Personajul preferat din Bleach Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Personajul preferat din Bleach Empty Re: Personajul preferat din Bleach

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum