Mania anime-urilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Manga Naruto
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:09 am Scris de Sakura_pink angel

» Manga Bleach
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 7:46 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Papa to kiss in the dark ( ptkitd )
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:14 am Scris de .bloodberry

» Come from Mars~O.o uuu
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:11 am Scris de .bloodberry

» Blestemul sangelui
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:09 pm Scris de calandrinon

» Hello!! here i'm !
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:27 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Jionjou Romantica
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:53 pm Scris de sweet_zoey

» Pe urmele dragostei
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:37 am Scris de sweet_zoey

» Sugestii pt forum
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:09 am Scris de Ichigo Kurosaki

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Sakura si Sasuke un cuplu potrivit?

4 participanți

In jos

Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty Sakura si Sasuke un cuplu potrivit?

Mesaj Scris de Sakura_pink angel Lun Dec 29, 2008 6:41 pm

Asa cum spune si titlul aici va spuneti parerea despre acest cuplu.
Dupa parerea mea cred ca nu vor ajunge niciodata un cuplu.Nu este vorba de faptul ca sunt total opusi, adica Sakura este prietenoasa, sufletista,"calda".Pe cand Sasuke este indiferent, distant si rece.Tocmai pentru asta se potrivesc perfect,adica opusele se atrag.Desi Sasuke a dat cateva semne ca i-ar pasa de Sakura.In orice misiune el o apara pe ea si intr-un episod i-a zis lui Gaara sa nu-i raneasca prietenii.Ca sa nu mai spun ca la padurea mortii a intrebat-o cine i-a facut asata si era in stare sa il si omoare pentru ce ii facuse.Cred ca sub masca de indiferenta ascunde totusi niste sentimente pentru Sakura,macar de prietenie.Cu toate astea sansele ca ei sa fie impreuna au fost spulberate din momentul in care Sasuke a parasit satul pentru a se antrena la Orochimaru.Cu toate eforturile ei disperate de a-l tine in sat, spunandu-i chiar ca il iubeste.el a plecat.Ultimele lui cuvinte au fost"Sakura,multumesc!"si cu asta si-a batut joc de sentimentele ei,parasind-o pentru setea lui de putere.Nu cred ca se va mai intoarce in Konoha niciodata si nici nu o va iubi niciodata.Si Masashi a recunoscut si el ca nu a pus romance si nu cred ca se va gandi la sfarsit sa faca si cupluri.In orice caz inca mai am cateva sperante ca vor fi impreuna si astept cu nerabdare sa vad daca vaor fi impreuna.
Sakura_pink angel
Sakura_pink angel
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 12
Anime preferat : Naruto Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Left_bar_bleue0/0Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty Re: Sakura si Sasuke un cuplu potrivit?

Mesaj Scris de Ichigo Kurosaki Lun Dec 29, 2008 9:26 pm

In mod sigur ca ador acest cuplu:Sasuke & Sakura.Ei doi nu se potrivesc cam deloc deoarece:
baiatul:este sobru , are dorinta de a se razbuna etc..
fata:este prea indragostita de Sasuke si nu are ochi sa vada alt baiat..
Sunt mult mai multe motive , dar nu am sa stau sa le enumar pe taote:))
Chiar daca nu se potrivesc , cei doi fac un cuplu de minune si as vrea sa ramana un cuplu.Asta vom afla la final:))
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 77
Varsta : 29
Anime preferat : Bleach Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Left_bar_bleue0/0Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty_bar_bleue  (0/0)

https://anime-mania.all-up.com

Sus In jos

Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty Re: Sakura si Sasuke un cuplu potrivit?

Mesaj Scris de Vizitato Mier Dec 31, 2008 12:05 pm

Eu zic ca se potrivesc si ca fac un cuplu frumos, oricum Sasuke & Sakura mereu au facut furori Smile): ... se complecteaza unu pe altu, chiar daca el este subru si nu prea se gandeste la ea si ea este mereu visatoare si incearca sa se aproprie de el ... eu zic ca se potrivesc foarte bine, in ciudata caractereror diferite pe care le au

Ja ne!
Anonymous
Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty Re: Sakura si Sasuke un cuplu potrivit?

Mesaj Scris de Kikyo Mier Dec 31, 2008 9:35 pm

eu va contrazic 9 ca intodeauna ) tipii astia nu se potrivesc fiindca nu exista chimie intre ei. Aha chimie. Pot spune ca sunt cel mai aiurea cumplu, care nu e nici cuplu. oareceum, ei pot avea un instinct de apropiere 9 trup 9 trupesc ma refer ) in rest pe plan sentimental nu cred. In plus sasuke a vrut sa o ucida ( asa imi aduc aminte )
Kikyo
Kikyo
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 31/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Left_bar_bleue0/0Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty Re: Sakura si Sasuke un cuplu potrivit?

Mesaj Scris de Pinki-chan Vin Feb 06, 2009 11:10 am

Kikyo a scris: In plus sasuke a vrut sa o ucida ( asa imi aduc aminte )
ce!? nu cred k a vrut s-o ucida si scuze ca te contrazic, dar nu stiu de unde ai scos asta scratch .
k sa-mi spun parerea:
Mie mi se pare un cuplu potrivit, dar unii oamenii cred ca Sasuke nu are sentimente ceea ce nu-i adevarat. In episodul in care s-a luptat cu Garra ati vazut ca desi nu se putea misca a salvat-o pe Sakura, asta s-a intamplat de multe ori.
In privinta Sakurei. Ea este indragostita de Sasuke si vrea sa-i demonstreze ca nu e o fetita cu fundita. Chiar daca unii cred ca acestia nu sunt potriviti este treaba lor nu a altilor. Mie mi se par un cuplu superb emotie puternica
Pinki-chan
Pinki-chan
Moderator global
Moderator global

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 25
Data de inscriere : 03/01/2009

Foaie de personaj
Warn:
Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Left_bar_bleue0/0Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty_bar_bleue  (0/0)

http://sakuraforever.3xforum.ro/

Sus In jos

Sakura si Sasuke un cuplu potrivit? Empty Re: Sakura si Sasuke un cuplu potrivit?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum