Mania anime-urilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Manga Naruto
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:09 am Scris de Sakura_pink angel

» Manga Bleach
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 7:46 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Papa to kiss in the dark ( ptkitd )
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:14 am Scris de .bloodberry

» Come from Mars~O.o uuu
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:11 am Scris de .bloodberry

» Blestemul sangelui
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:09 pm Scris de calandrinon

» Hello!! here i'm !
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:27 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Jionjou Romantica
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:53 pm Scris de sweet_zoey

» Pe urmele dragostei
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:37 am Scris de sweet_zoey

» Sugestii pt forum
Ce parere aveti despre tema forumului? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:09 am Scris de Ichigo Kurosaki

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Ce parere aveti despre tema forumului?

2 participanți

In jos

Ce parere aveti despre tema forumului? Empty Ce parere aveti despre tema forumului?

Mesaj Scris de Ichigo Kurosaki Vin Feb 06, 2009 12:09 am

Pai acest topic consta in a va spune voi parerea despre tema forumului.Puteti zice ca nu e frumoasa si ca vreti sa fie schimbata si daca vreti voi o tema puneti un link si eu am sa hotarasc
ja ne
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 77
Varsta : 29
Anime preferat : Bleach Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Ce parere aveti despre tema forumului? Left_bar_bleue0/0Ce parere aveti despre tema forumului? Empty_bar_bleue  (0/0)

https://anime-mania.all-up.com

Sus In jos

Ce parere aveti despre tema forumului? Empty Re: Ce parere aveti despre tema forumului?

Mesaj Scris de Hitsu Sam Feb 07, 2009 7:31 pm

Ca de obicei,eu,aia mofturoasa ...

Ar fi dragutza tema ... da' scapa de verdele asta fosforescent,ma dor ochii de la el ... + ca ma chinui sa vad ce scriu acuma in post,ca e cam verde pe verde ... In rest,toate bune si frumoase ... imi placea mai mult tema dinainte,numa' ca nu-mi placeau "monstruletii" aia de la forum-uri ><" .... Parerea mea ... n_n"
Hitsu
Hitsu
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 27
Stare de spirit : Drunk!
Anime preferat : YuYu Hakusho Data de inscriere : 29/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Ce parere aveti despre tema forumului? Left_bar_bleue0/0Ce parere aveti despre tema forumului? Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Ce parere aveti despre tema forumului? Empty Re: Ce parere aveti despre tema forumului?

Mesaj Scris de Ichigo Kurosaki Dum Feb 08, 2009 12:14 am

Hades a scris:Ca de obicei,eu,aia mofturoasa ...

Ar fi dragutza tema ... da' scapa de verdele asta fosforescent,ma dor ochii de la el ... + ca ma chinui sa vad ce scriu acuma in post,ca e cam verde pe verde ... In rest,toate bune si frumoase ... imi placea mai mult tema dinainte,numa' ca nu-mi placeau "monstruletii" aia de la forum-uri ><" .... Parerea mea ... n_n"

OK am reusit sa schimb culorile si totul.Acum eu sper sa fie bine si ca nu te mai chinui sa citesti Razz
Daca tu ai o tema potrivita pentru acest forum te rog sa o postezi aici(adica un linck mic:-p) , iar eu am sa hotarasc:-p
ja ne
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 77
Varsta : 29
Anime preferat : Bleach Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Ce parere aveti despre tema forumului? Left_bar_bleue0/0Ce parere aveti despre tema forumului? Empty_bar_bleue  (0/0)

https://anime-mania.all-up.com

Sus In jos

Ce parere aveti despre tema forumului? Empty Re: Ce parere aveti despre tema forumului?

Mesaj Scris de Hitsu Mier Feb 11, 2009 11:35 am

Okay ... am gasit cateva ... ramane de vazut care va place (mie una imi place aia cu Hollow :X )

--> Something...
-->"Red" Bleach
-->"Purple" Bleach
-->Hollow Bleach
-->"Green" Bleach


Numa' Bleach XD cu alte anime-uri n-am gasit ... erau cateva da' nu-mi placeau ><"

Enjoy!
Hitsu
Hitsu
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 27
Stare de spirit : Drunk!
Anime preferat : YuYu Hakusho Data de inscriere : 29/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Ce parere aveti despre tema forumului? Left_bar_bleue0/0Ce parere aveti despre tema forumului? Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Ce parere aveti despre tema forumului? Empty Re: Ce parere aveti despre tema forumului?

Mesaj Scris de Ichigo Kurosaki Mier Feb 11, 2009 7:46 pm

Hitsu a scris:Okay ... am gasit cateva ... ramane de vazut care va place (mie una imi place aia cu Hollow :X )

--> Something...
-->"Red" Bleach
-->"Purple" Bleach
-->Hollow Bleach
-->"Green" Bleach


Numa' Bleach XD cu alte anime-uri n-am gasit ... erau cateva da' nu-mi placeau ><"

Enjoy!


Cum zici tu
Pe aceea am sa o pun numai ca este o mica problema.nu trebuie sa le pui Linck-ul acesta
asa vreau sa mi-o pui
http://en.hitskin.com/search-a-skin/microhold-130313.htm

Numai asa o pot pune ca tema pe forum Deoarece acelea sunt "imagini "ale temei:-p
spe ca ai inteles
ja ne
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 77
Varsta : 29
Anime preferat : Bleach Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Ce parere aveti despre tema forumului? Left_bar_bleue0/0Ce parere aveti despre tema forumului? Empty_bar_bleue  (0/0)

https://anime-mania.all-up.com

Sus In jos

Ce parere aveti despre tema forumului? Empty Re: Ce parere aveti despre tema forumului?

Mesaj Scris de Hitsu Joi Feb 12, 2009 9:24 pm

"Red" Bleach (asa e bine sefu' ?! Mofturosule! ><" )
"Butterfly" Bleach XD
Hollow Bleach :X
"Purple" Bleach
"Green" Bleach
Naruto

Cam atat ... momentan ... poate o sa mai gasesc ... ia zi sefu' , acu' e bine ?!
Hitsu
Hitsu
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 27
Stare de spirit : Drunk!
Anime preferat : YuYu Hakusho Data de inscriere : 29/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Ce parere aveti despre tema forumului? Left_bar_bleue0/0Ce parere aveti despre tema forumului? Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Ce parere aveti despre tema forumului? Empty Re: Ce parere aveti despre tema forumului?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum