Mania anime-urilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Manga Naruto
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:09 am Scris de Sakura_pink angel

» Manga Bleach
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 7:46 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Papa to kiss in the dark ( ptkitd )
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:14 am Scris de .bloodberry

» Come from Mars~O.o uuu
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:11 am Scris de .bloodberry

» Blestemul sangelui
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:09 pm Scris de calandrinon

» Hello!! here i'm !
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:27 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Jionjou Romantica
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:53 pm Scris de sweet_zoey

» Pe urmele dragostei
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:37 am Scris de sweet_zoey

» Sugestii pt forum
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:09 am Scris de Ichigo Kurosaki

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Papa to kiss in the dark ( ptkitd )

2 participanți

In jos

Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Empty Papa to kiss in the dark ( ptkitd )

Mesaj Scris de Kikyo Joi Ian 01, 2009 8:12 pm

Acest anime are o actiune complicata si se bazeaza pe o idee total abstracta, pentru ca, parerea mea este incredibil cum la varsta de 15 ani Mira, personajul principal ajunge sa treaca prin intamplari atat haioase cat si dramatice.

Este un anime frumos, cu o actiune draguta. Ideea este foarte frumoasa iar grafica este acceptabila. Coloana sonora este draguta la fel, dar nu pot sa spun ca este perfecta. Oficial este animeul meu preferat.
Ce parere aveti?
Kikyo
Kikyo
Membru
Membru

Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 31/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Left_bar_bleue0/0Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Empty Re: Papa to kiss in the dark ( ptkitd )

Mesaj Scris de .bloodberry Sam Feb 21, 2009 9:14 am

Poy, nu se putea sa nu il vad. Inca de 5 ori fiindca e foarte scurt.
Ei bine, ideia in sine m-a fascinat. Daca nu erau atat de multe intamplari si lucruri complicate, sa fiu sincera nu ma uitam pentru ca e plictisitor sa vezi o zi din viata unui adolescent. Asa pot zice ca totusi mi-a placut, nu il consider perfect, ma indoiesc ca s-a inventat lucrul perfect dar totusi, e un anime de nota 10 dupa parerea mea. ^^
.bloodberry
.bloodberry
Nou venit
Nou venit

feminin Numarul mesajelor : 5
Localizare : Hell
Stare de spirit : Deadly
Anime preferat : Death Note Data de inscriere : 17/02/2009

Foaie de personaj
Warn:
Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Left_bar_bleue0/0Papa to kiss in the dark ( ptkitd ) Empty_bar_bleue  (0/0)

http://www.aboutanime.info

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum