Mania anime-urilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Manga Naruto
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:09 am Scris de Sakura_pink angel

» Manga Bleach
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 7:46 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Papa to kiss in the dark ( ptkitd )
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:14 am Scris de .bloodberry

» Come from Mars~O.o uuu
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:11 am Scris de .bloodberry

» Blestemul sangelui
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:09 pm Scris de calandrinon

» Hello!! here i'm !
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:27 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Jionjou Romantica
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:53 pm Scris de sweet_zoey

» Pe urmele dragostei
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:37 am Scris de sweet_zoey

» Sugestii pt forum
Unde te vei afla peste 5 ani? Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:09 am Scris de Ichigo Kurosaki

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Unde te vei afla peste 5 ani?

2 participanți

In jos

Unde te vei afla peste 5 ani? Empty Unde te vei afla peste 5 ani?

Mesaj Scris de Ichigo Kurosaki Dum Feb 08, 2009 5:42 pm

TEST

Iata interpretarea raspunsurilor tale la testul "Unde te vei afla peste 5 ani?"

Esti in cautare de senzatii cit mai tari in viata, fie ca e vorba de o calatorie in jurul lumii cu balonul, o saritura cu parasuta sau scufundari in Atlantic. Munca si banii sint doar mijloace prin care iti poti atinge scopul, din punctul tau de vedere. Ai nevoie de bani ca sa-ti indeplinesti visele si sa-ti platesti calatoriile, altfel nu esti o persoana materiala. Un cont gras in banca, un Porsche la scara sau o casa luxoasa cu piscina te lasa rece. Ai vrea sa-ti imparti viata cu o persoana de sex opus cu aceleasi idei, dar va trebui sa te accepte asa cum esti, cu rucsac si bocanci! Incepe sa economisesti, distreaza-te si savureaza-ti calatoriile!
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 77
Varsta : 29
Anime preferat : Bleach Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Unde te vei afla peste 5 ani? Left_bar_bleue0/0Unde te vei afla peste 5 ani? Empty_bar_bleue  (0/0)

https://anime-mania.all-up.com

Sus In jos

Unde te vei afla peste 5 ani? Empty Re: Unde te vei afla peste 5 ani?

Mesaj Scris de Toxicity Dum Feb 08, 2009 7:09 pm

Esti in cautare de senzatii cit mai tari in viata, fie ca e vorba de o calatorie in jurul lumii cu balonul, o saritura cu parasuta sau scufundari in Atlantic. Munca si banii sint doar mijloace prin care iti poti atinge scopul, din punctul tau de vedere. Ai nevoie de bani ca sa-ti indeplinesti visele si sa-ti platesti calatoriile, altfel nu esti o persoana materiala. Un cont gras in banca, un Porsche la scara sau o casa luxoasa cu piscina te lasa rece. Ai vrea sa-ti imparti viata cu o persoana de sex opus cu aceleasi idei, dar va trebui sa te accepte asa cum esti, cu rucsac si bocanci! Incepe sa economisesti, distreaza-te si savureaza-ti calatoriile!

can I lol?
Toxicity
Toxicity
Moderator
Moderator

feminin Numarul mesajelor : 13
Varsta : 30
Anime preferat : Mermaid Melody Data de inscriere : 30/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Unde te vei afla peste 5 ani? Left_bar_bleue0/0Unde te vei afla peste 5 ani? Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum