Mania anime-urilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Manga Naruto
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:09 am Scris de Sakura_pink angel

» Manga Bleach
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 7:46 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Papa to kiss in the dark ( ptkitd )
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:14 am Scris de .bloodberry

» Come from Mars~O.o uuu
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:11 am Scris de .bloodberry

» Blestemul sangelui
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:09 pm Scris de calandrinon

» Hello!! here i'm !
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:27 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Jionjou Romantica
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:53 pm Scris de sweet_zoey

» Pe urmele dragostei
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:37 am Scris de sweet_zoey

» Sugestii pt forum
Caracterizeaza userul de deasupra. Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:09 am Scris de Ichigo Kurosaki

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Caracterizeaza userul de deasupra.

2 participanți

In jos

Caracterizeaza userul de deasupra. Empty Caracterizeaza userul de deasupra.

Mesaj Scris de Ichigo Kurosaki Lun Dec 29, 2008 11:45 pm

Este un joc in care voi veti trebui sa caracterizati userul de deasupra.Deci voi veti incepe cu mine.Veti trebui sa spuneti cate ceva despre mine...vedeti voi cum faceti.sd
Dupa ce un user a comentat despre mine (sa zicem userul "x") , userul "y" vine si cacacterizeaza userul "x" si tot asa mai departe.
Atentie:Userii au voie sa posteze odata.Dupa ce posteaza inca 5 useri , dinou au voie sa posteze.
De exemplu:Userul "x" ma caracterizeaza pe mine , iar apoi mai asteapta pana alti 5 useri caracterizeaza.Sa nu vad ca userul "x" posteaza , apoi userul"y" si iar apoi userul "x" ca imediat ii boara postul:-p
Ichigo Kurosaki
Ichigo Kurosaki
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 77
Varsta : 29
Anime preferat : Bleach Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Caracterizeaza userul de deasupra. Left_bar_bleue0/0Caracterizeaza userul de deasupra. Empty_bar_bleue  (0/0)

https://anime-mania.all-up.com

Sus In jos

Caracterizeaza userul de deasupra. Empty Re: Caracterizeaza userul de deasupra.

Mesaj Scris de Yume Dum Feb 08, 2009 2:45 am

Ichigo.
Inca nu am avut ocazia sa vorbim extrem de mult ^^ Insa stiu ca esti un tip foarte de treaba si interesant.Prietenos si sociabil deschi tuturor situatiilor noi ^^' Acorzi tuturor o sansa si , pur si simplu nu te lasi dus de impulsuri.Incerci sa ii ajuti pe ceilalti cum poti,ceea ce mi se pare un lucru foarte frumos din partea ta ^^ . Aici as putea adauga si un multumesc pentru postul de moderator pentru care voi lucra ^^.Nu imi pari o persoana "suparacioasa" sau orice alt gen.Pari interesat de orice situatie noua care apare,ceea ce inseamna ca esti foarte predispus schimbarilor si te adaptezi repede ^^.Vrei sa acorzi tuturor o sansa dar inainte de asta "ii studiezi" putin pentru a fi sigur ca iti merita atentia.Presupun ca acesta este un lucru foarte bun.
Imi pari o persoana foarte de treaba si de abia astept sa ne cunoastem cat mai bine ^^
Yume
Yume
Moderator
Moderator

feminin Numarul mesajelor : 9
Varsta : 31
Localizare : Home :-?
Stare de spirit : Ureshii-desu !! ^_^
Anime preferat : Ultra Maniac Data de inscriere : 08/02/2009

Foaie de personaj
Warn:
Caracterizeaza userul de deasupra. Left_bar_bleue0/0Caracterizeaza userul de deasupra. Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum