Mania anime-urilor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Manga Naruto
Top 5 personje preferate Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 12:09 am Scris de Sakura_pink angel

» Manga Bleach
Top 5 personje preferate Icon_minitimeDum Feb 22, 2009 7:46 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Papa to kiss in the dark ( ptkitd )
Top 5 personje preferate Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:14 am Scris de .bloodberry

» Come from Mars~O.o uuu
Top 5 personje preferate Icon_minitimeSam Feb 21, 2009 9:11 am Scris de .bloodberry

» Blestemul sangelui
Top 5 personje preferate Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:09 pm Scris de calandrinon

» Hello!! here i'm !
Top 5 personje preferate Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 10:27 pm Scris de Ichigo Kurosaki

» Jionjou Romantica
Top 5 personje preferate Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 9:53 pm Scris de sweet_zoey

» Pe urmele dragostei
Top 5 personje preferate Icon_minitimeVin Feb 20, 2009 11:37 am Scris de sweet_zoey

» Sugestii pt forum
Top 5 personje preferate Icon_minitimeJoi Feb 19, 2009 8:09 am Scris de Ichigo Kurosaki

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


Top 5 personje preferate

3 participanți

In jos

Top 5 personje preferate Empty Top 5 personje preferate

Mesaj Scris de Sakura_pink angel Joi Ian 29, 2009 8:26 pm

Dupa cum spune si titlul aici veti scrie personajele voastre preferate.Nu scrieti mai mult de 5 persoaje si ceea ce este mai important incercati sa argumentati raspunsurile, macar putin.
1.Sakura-este o fata foarte frumoasa si foarte desteapta.Desi la incxeput nu a fost deloc puternica ci doar obsedat de Sasuke, cu ambitie demonstreaza ca poate fi si puternica.Plecarea lui Sasuke o determina sa isi doreasca sa fie mai puternica.Deoarece doreste sa il aduca inapoi in sat.
2.Sasuke-baiatul dragut, destept si puternic.Ete genul de tip dupa care sunt moarte toate fetele.Cu toate astea se afirma prin indiferenta, raceala si aroganta.Cu unicul scop de a deveni mai puternic si de a-si razbuna clanul. Nu il condamn pentru faptul ca vrea sa se razbune si sper sa isi implineasca visul.
3.Hinata-fata dulce si draguta care doreste pace si armonie.Desi este foarte timida si doreste sa rezolve orice problema pe cale pasnica atunci cand vrea poate fi foarte puternica.Examenul chiunin a avut un impact foarte puternic asupra ei reusind sa o determine sa devina foarte puternica.
4.Neji-geniul frunzei, si foarte hotarat sa demonstreze ce vrea. Uraste ramura principala a clanului Hyuga si doreste sa razbune moarte propriului tata.Sustine mereu ca daca faci o gresala nu te mai poti schimba.Dar o dat cu infrangerea de la examenul chiunin isi da seama ca lucrurile nu sunt chiar asa.
5.Pein-tipul misterios.Posesorul celui mai puternic kekegenkai, rineganul. Doreste sa distruga Konoha si sa puna mana pe Kyubi.Desi nu sunt prea multe imformatii depre el, se pare ca este liderul Akatsuki. Si ca inca nu se cunoaste adevarata lui putere.In orice caz o lupta cu el este o adevarata provocare.
Astept parerile voaste.
Sakura_pink angel
Sakura_pink angel
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 12
Anime preferat : Naruto Data de inscriere : 27/12/2008

Foaie de personaj
Warn:
Top 5 personje preferate Left_bar_bleue0/0Top 5 personje preferate Empty_bar_bleue  (0/0)

Sus In jos

Top 5 personje preferate Empty Re: Top 5 personje preferate

Mesaj Scris de Pinki-chan Vin Feb 06, 2009 11:01 am

pai...sa vedem cat
1. Sakura: este o fata desteapta, frumoasa si puternica. Ceea ce-mi place la ea este ca la doar 13 ani vrea sa devina medic ninja si reuseste. In shippuden ea devine foarte puternica, dar si mai frumoasa.
2. Sasuke: un baiat dragut. Nu stiu ce`mi place la el ori comportamentul ori trasaturile fizice Embarassed. Este un baiat misterios cu sete de razbunare. Uneori ma gandesc cum poate sa fie asa rece cu cei din jur. Cred ca asta-mi place la el comportamentul.
pai cam atat... ...
Pinki-chan
Pinki-chan
Moderator global
Moderator global

feminin Numarul mesajelor : 14
Varsta : 25
Data de inscriere : 03/01/2009

Foaie de personaj
Warn:
Top 5 personje preferate Left_bar_bleue0/0Top 5 personje preferate Empty_bar_bleue  (0/0)

http://sakuraforever.3xforum.ro/

Sus In jos

Top 5 personje preferate Empty Re: Top 5 personje preferate

Mesaj Scris de Just a kid Vin Feb 06, 2009 11:14 am

1. Sasuke : puternic si nice ^^
2. Ino : ce-mi place mie fata asta Mad E atat de cuteee ^^
3. Temari : si ea este frumoasa.
4. Sakura : cu greu o pun pe ea pe locu' 4. Nu merita >.< O pun pentru ca era frumoasa cu parul lung :d Smile)
5. Pff ... nimeni ^^

Stiu ca e ciudat topul meu ... Dar il detest pe Naruto, pe Hinata o detest .. >.<

Just a kid
Nou venit
Nou venit

feminin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 31
Localizare : La un pas de fericire.
Joburi/Distractii : Sa ma uit la anime-uri :))
Stare de spirit : Sociabila in functie de cum sunt tratata. Perfecta pentru dusmani si imperfecta pentru prieteni.
Anime preferat : Trigun Data de inscriere : 05/02/2009

Foaie de personaj
Warn:
Top 5 personje preferate Left_bar_bleue0/0Top 5 personje preferate Empty_bar_bleue  (0/0)

http://S-a-P.blogspot.com

Sus In jos

Top 5 personje preferate Empty Re: Top 5 personje preferate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum